xanti1906 napisał(a):

flamengista, ciężko się z Tobą zgodzić.
Niby logiczne, że idzie tam gdzie więcej płacą, ale żeby w wieku 22 lat i to do Korei? Jakie ma perspektywy na późniejszy transfer do lepszego klubu stamtąd? I rozumiem, że japońska liga może być lepsza od naszej, ale koreańska? I to biorąc poprawkę na to, że ta oferta z koreańskiej w ogóle jest, podobnie jest z naszą propozycją.
Z resztą się zgadzam, styczeń zaczęliśmy spokojnie, poprzednie okienko i zapowiedzi Valckxa każą nam oczekiwać transferów, ale nie rewolucji. Może nie last minute, ale raczej później, niż szybciej.
|
Nie każdy jest takim idealistą jak Ty

generalnie piłkarz w 90% pójdzie tam gdzie mu zapłacą więcej
a po co miałby się ruszać z Korei? może równie dobrze grać tam za wielką kasę z 10 lat i zarobić więcej niż u nas w 50...
Mam nadzieję, że podobnie jak w przypadku Meliksona, Stanowi uda się nakłonić Cupiała to wyłożenia nawet tych 800 tysięcy za Deleva.
Naprawdę warto, to znakomity piłkarz, który może grać praktycznie na każdej pozycji z przodu. Bułgar, powinien się szybko zaaklimatyzować jak Genkow.
I fajnie też, że nasi widzą konieczność wzmocnienia przodu.