Wyświetl pojedynczy post
Marcinnno
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24776
Stary 09.01.2012, 15:02
Mam pytanie odnośnie urlopu dziekańskiego. Czy można go wziąć zaledwie po zaliczeniu pierwszego pół roku studiów ( obecnie jestem na 1 roku ).
Odpowiedz cytując