|
Jeśli ktoś tak pisze znaczy nic nie wie i nic nie rozumie, bo to zawodnicy na różne pozycje. Delew ewentualnie byłby na pozycje Kirma w systemie 4-3-3, a Biton to środkowy napastnik, konkurent dla Genkowa.
Z dyskusją na temat Bitona należy poczekać, do końca rundy wiosennej.
I generalnie cierpliwość z wszystkimi ostatecznymi tezami jest moim zdaniem tu wskazana.
Jedyne co na dziś wiadomo, to że Stan zapowiedział że może będą 2 transfery (choć Ja uważam za niezbędne w tym okienku 3).
|