Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53547
Stary 09.01.2012, 14:57
Jeśli ktoś tak pisze znaczy nic nie wie i nic nie rozumie, bo to zawodnicy na różne pozycje. Delew ewentualnie byłby na pozycje Kirma w systemie 4-3-3, a Biton to środkowy napastnik, konkurent dla Genkowa.

Z dyskusją na temat Bitona należy poczekać, do końca rundy wiosennej.

I generalnie cierpliwość z wszystkimi ostatecznymi tezami jest moim zdaniem tu wskazana.

Jedyne co na dziś wiadomo, to że Stan zapowiedział że może będą 2 transfery (choć Ja uważam za niezbędne w tym okienku 3).
Odpowiedz cytując