Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15069
Stary 09.01.2012, 13:30
Bóg Trybun (objawion) napisał(a):Wyświetl post
poczekaj jeszcze chwilę a zobaczysz na tym forum jeszcze ciekawsze wytłumaczenia. Była już "gra trupami", teraz obstawiam na "grę niedoszłym samobojcą", co ma nierówno pod kopułą.
Taki emo-prokurator, widać za dużo słuchal Bibera.

Zresztą o czym mowa, odezwał się ktoś po smierci Szpinety? A przecież nie było to pierwsze "samobójstwo" czy "wypadek" osób "parających się".
O Olewniku juz mi się nie chce pisać, ale fascynuje mnie ta emo-kultura wieszania się świadków, ekspertów, prowadzących. To jest piekne i bankowo wróciła moda na Wertera bo w żadne tajne slużby nie uwierzę.
Nie ma się co spowiedziewać że nawet 1000 samobójstw i zniknięć poruszy zamknięte na szyforwane zamki umysły wielu ludzi.
Kto ma wiedzieć to wie, kto nie chce wiedzieć nigdy nie będzie wiedział. I dlatego rząd i służby (bo nie ma wątpliwości że za tym stoja) robią co chcą. Testy dla nich wyszły pomyślnie - jeden przypadek , drugi trzeci - ludzie siedzą cicho to zaczynają się nie pier....ić w tańcu- prokurator nie prokurator, prezydent nie prezydent, minister nie minister ,strażnik więzienny czy więzień to juz bułka z masłem. Co to ma oznaczać? Podskocz nam tu jakiś dupku zbyt wysoko a wiesz jak skończysz w najlepszym razie jak Kluska a najgorszym jak Lepper.
Pociesze niektórych : u nas w Polsce tak zawsze było że do powstań szła garstka a reszta pierdziała w stołki licząc na okuchy ze stołu zaborców. Żeby oczywiście potem pienić się że My Polacy to świętujemy tylko porażki , samemu nie robiąc nic żeby było lepiej.
Także nic nowego taka specyfika narodu - jak mawiał Piłsudski : NARÓD WSPANIAŁY ,TYLKO LUDZIE KU...WY
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej