Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
uposledzony_ale_kumaty
Senior Member
Od: 11.2011
Offline
#
15068
09.01.2012, 12:36
Myślę, że dużo osób się zawiodło, że się skutecznie nie zabił, teraz ważne, aby w tym szpitalu go nie otruli.
uposledzony_ale_kumaty
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do uposledzony_ale_kumaty
Znajdź inne posty napisane przez uposledzony_ale_kumaty