Wyświetl pojedynczy post
Mareq
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15066
Stary 09.01.2012, 12:24
Cytat:
Najlepsza sytuacja byłaby taka, gdyby nikt tej bomby nie miał.
Ja uważam , że nie była by to najlepsza sytuacja.
Bomba atomowa jest gwarantem równowagi.