Wyświetl pojedynczy post
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15065
Stary 09.01.2012, 12:23
Wizard napisał(a):Wyświetl post
Widzieliście wypowiedź Kidawy-Błońskiej? Zaczęło się. Coś w stylu "tak to jest, gdy ktoś nie radzi sobie z problemami w rodzinie czy w pracy, jest to tragedia dla rodziny". Aż mi ręce opadły Prokurator popełnia samobójstwo po bardzo ważnej konferencji odnośnie różnych przekrętów i jest powiązany ze śledztwem smoleńskim, a ona mówi o "nie radzeniu sobie z problemami".
poczekaj jeszcze chwilę a zobaczysz na tym forum jeszcze ciekawsze wytłumaczenia. Była już "gra trupami", teraz obstawiam na "grę niedoszłym samobojcą", co ma nierówno pod kopułą.
Taki emo-prokurator, widać za dużo słuchal Bibera.

Zresztą o czym mowa, odezwał się ktoś po smierci Szpinety? A przecież nie było to pierwsze "samobójstwo" czy "wypadek" osób "parających się".
O Olewniku juz mi się nie chce pisać, ale fascynuje mnie ta emo-kultura wieszania się świadków, ekspertów, prowadzących. To jest piekne i bankowo wróciła moda na Wertera bo w żadne tajne slużby nie uwierzę.
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce