Wyświetl pojedynczy post
Wizard
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15064
Stary 09.01.2012, 12:06
Widzieliście wypowiedź Kidawy-Błońskiej? Zaczęło się. Coś w stylu "tak to jest, gdy ktoś nie radzi sobie z problemami w rodzinie czy w pracy, jest to tragedia dla rodziny". Aż mi ręce opadły Prokurator popełnia samobójstwo po bardzo ważnej konferencji odnośnie różnych przekrętów i jest powiązany ze śledztwem smoleńskim, a ona mówi o "nie radzeniu sobie z problemami".

Już widzę te nagłówki w prasie, że za próbę samobójstwa odpowiada ten wściekły PiS, z prezesem na czele. Podobnie jak to było w przypadku zabójstwa Rosiaka przez byłego czlonka PO... Prawda w końcu wyjdzie na jaw, a reżimowe media i tak wszystko zamiotą pod dywan Błędne koło.
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf