|
Do kwesti samobójstwa prokuratora odpowiem ze naszego ASa . To wszystko wina Kaczora i jego dyktatury, dzielenia Polaków, zastaraszania prokuratury przez Ziobrę, . Oficjalna wersję rządu przedstawią panowie Lis i Michnik w niedługim czasie
p.s.Lis byc może juz na nowym portalu z budżetem kilku mln zł -nad którym pracuje aby równoważyć zbyt szybko rosnącą w siłę konkurencję w postaci wpolityce.pl i niezalezna.pl
p.s.2- juz bez żartów .Jak to jest że Lis dostaje kilka baniek na rozkręcenie portalu politycznego i zapewnienie reklam od wielu firm a inni znani dziennikarze z TV i gazet , laureaci wielu nagród bracia Karnowscy i Piotr Zaremba nie dostają nic? Jak to jest że Karolak dla swojego teatru dostaje ni z tąd ni z owąd sponsorów takich jak PKN Orlen, a Agnieszka Holland kasę z Urzędu Miasta Warszawy na kręcene reklamówki dla Agory /GW/.Jak to jest że Krytyka Polityczna płaci czynsz za swój lokal w centrum Warszawy niższy niż analogiczny za magazyn w Krakowie, do tego dostaje dofinansowanie z Gminy na wiele lewackich akcji kiedy takie stowarzyszenia kibiców muszą zbierać grosze wśród swoich na paczki dla kresowiakow ? Czemu to GW dostaje ponad 700 mln rocznie na reklamy z miasta Warszawy (niewiadomo ile z innych kierunków) a gazety prawicowe nic nie dostają? Czemu na multiplexie nie ma miesjca na TV Trwam którzy już mają swoich widzów i są od lat na rynku a są miejsca na takie efemerydy jak ESKA TV i kilka innych- już nawet nie pisze o TVP,Polsacie czy TVN ?
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej
|