Arapaho napisał(a):

emj10 jako rasowy krwiożerczy pisowiec zaczynam cię podejrzewać o niecne pochodzenie , niedość że z Wołomina, sąsiada ma z GROMU-u , a dziadek nie stoi w kolejkach do lekarza ,ma leki z USA i głosuje na PSL nomenklatura normalnie jesteś,hehe
|
Taa normalna nomenklatura z klasy średniej

Sąsiedzi wprowadzili się kilka lat temu, a jego widziałem tylko kilka razy na oczy. Samochodu nie widać także trudno nie podejrzewać, że wybył na akcję.
Zapomniałeś jeszcze dodać, że Dziada znałem, bo kilka domów obok korzystał z mechanika samochodowego, a 4 kumpli z podstawówki siedzi, bądź siedziało.
funkykoval, jakbyś wyczytał z kontekstu to ja nic takiego nie popierałem i nie popieram. Pamiętam, że kiedyś spierałem się z Buźkiem na ten temat. On twierdził, że wszystkie osoby, które należały do partii nie powinni mieć możliwości zajmowania stanowisk publicznych. Ja twierdziłem, że to głupota, bo nie zdaje on sobie sprawy z tego o jaką liczbę ludzi chodzi.