Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 09.01.2012, 11:42
Cytat:
- Belgowie nie mieli w zasadzie żadnej okazji do strzelenia gola. Nie wiem, jak przebiegają ich przygotowania do rundy wiosennej, ale w spotkaniu nie sprawiali wrażenia groźnego zespołu. Zdominowaliśmy ich od pierwszej minuty i do końca meczu to my byliśmy lepsi - ocenił Lewandowski.
Wypowiedź napastnika reprezentacji Polski po wygranym meczu BVB ze Standardem.

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html
Odpowiedz cytując