Cytat:
|
- Belgowie nie mieli w zasadzie żadnej okazji do strzelenia gola. Nie wiem, jak przebiegają ich przygotowania do rundy wiosennej, ale w spotkaniu nie sprawiali wrażenia groźnego zespołu. Zdominowaliśmy ich od pierwszej minuty i do końca meczu to my byliśmy lepsi - ocenił Lewandowski.
|
Wypowiedź napastnika reprezentacji Polski po wygranym meczu BVB ze Standardem.
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html