Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18354
Stary 09.01.2012, 11:34
No dobra, ale Bakero sam jest tam sobie sterem, jachtem i żeglarzem? Czy Dawidziuk już tak zachłysnął się blaskiem baskijskiego słońca, że przestał podejmować jakiekolwiek nieiberyjskie decyzje?
Legionista
Odpowiedz cytując