emj10 napisał(a):

|
Wojna tuż tuż. Sąsiada z GROM-u już dawno wywiało.
|
emj10 jako rasowy krwiożerczy pisowiec zaczynam cię podejrzewać o niecne pochodzenie , niedość że z Wołomina, sąsiada ma z GROMU-u , a dziadek nie stoi w kolejkach do lekarza ,ma leki z USA i głosuje na PSL

nomenklatura normalnie jesteś,hehe