Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18351
Stary 09.01.2012, 10:46
Cytat:
Drodzy koledzy Legioniści: roztaczany był nad wami parawan ochronny, z uwagi na wkład w merytoryczną dyskusję na tym forum.

Teraz wdajecie się w pyskówkę, a poziom dyskusji spada na łeb, na szyję. Przypominam więc uprzejmie, że jesteście w gościach. Tak więc z mojej strony o parawanie możecie zapomnieć. Męczą mnie już te wasze wyskoki.
Akurat ci z nas, którzy się tu najsensowniej wypowiadali, jakoś po drodze poznikali Ja zresztą też odpuściłem*, bo faktycznie liczba warszawiaków na tym forum zaczęła przybierać karykaturalne rozmiary, to niech ci nowi nas godnie reprezentują

Poza tym dyskusja o tym ile Legia ma tytułów była tu maglowana tyle razy**, że chyba tylko spory o wyższość systemu wiosna-jesień nad jesień-wiosna oraz spory o preferowaną liczbę drużyn w e-klasie powtarzały się częściej, zresztą z podobnym merytorycznie rezultatem

*czasami tylko podglądam
**tyle razy, ile ktoś kolejny de novo odkrywał podpis 0 22

EDIT: a skoro już się zalogowałem, to dorzucę przy okazji: Wojtek Golla został oddany przez Amikę do Pogoni Szczecin - co uważam za najbardziej idiotyczną decyzję w polskiej e-klasie od czasu odpuszczenia przez nas Lewandowskiego "bo mamy Arrubarrenę". O ile dobrze kojarzę, Golla to jeden z najlepszych piłkarzy naszej młodzieżowej repry, chłopak który ma w niej pozycję mocniejszą od Wolskiego - tymczasem Amika go zupełnie olewa. Nie wiem, czy chłopak nie podupadł jakoś na formie czy coś, ale takich zawodników się po prostu trzyma albo wypożycza - w końcu kosztują grosze, a mają potencjał na bycie wszystkim tym, co kibice uwielbiają. Może jakiś poznaniak mi podpowie co stoi za tą decyzją, bo dla mnie brzmi to jak strzelenie sobie samemu w kolano.
Ostatnio edytowane przez Sartre : 09.01.2012 o godz. 10:57.
Legionista
Odpowiedz cytując