Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15053
Stary 09.01.2012, 00:27
AYALA napisał(a):Wyświetl post
kolejna wojna o rope.Jankesi pchaja sie wszedzie gdzie sa pieniadze a ludzkie zycie nic nie znaczy - tzw polityka ...
Ok, ale jak ajatollachowie będą mieli bombę atomową, to też wesoło nie będzie. Współczuję Obamie: ma do wyboru między decyzją złą i bardzo złą. Co gorsza, nie wiem która jest właśnie gorsza.

Nie ulega wątpliwości, że każda wojna jest zła. Giną na ogół niewinni ludzie. Ale niestety to nie jest takie proste. Od czasów Hitlera nie można lekceważyć szaleńców. A Chamenei i Ahmedineżad to szaleńcy, to pewne.

Na pewno dla nas ew. nowy konflikt na Bliskim Wschodzie to wiadomość fatalna. Pogrąży UE w kryzysie na kolejne lata, ropa poszybuje w górę. A im dłużej trwa kryzys, tym głupsze pomysły przychodzą do głowy politykom.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo