Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15052
Stary 09.01.2012, 00:10
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Panowie, wszystko fajnie ale za obrzucanie się wyzwiskami są karteczki.

Z resztą wy tu sobie o pierdółkach, a robi się naprawdę nieciekawie:

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/szef...wiadomosc.html

generalnie powiało grozą. Zaczyna to przypominać Irak.
kolejna wojna o rope.Jankesi pchaja sie wszedzie gdzie sa pieniadze a ludzkie zycie nic nie znaczy - tzw polityka ...
Ostatnio edytowane przez AYALA : 09.01.2012 o godz. 00:16.