Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
Od: 07.2006
Offline
#
15052
09.01.2012, 00:10
flamengista
napisał(a):
Panowie, wszystko fajnie ale za obrzucanie się wyzwiskami są karteczki.
Z resztą wy tu sobie o pierdółkach, a robi się naprawdę nieciekawie:
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/szef...wiadomosc.html
generalnie powiało grozą. Zaczyna to przypominać Irak.
kolejna wojna o rope.Jankesi pchaja sie wszedzie gdzie sa pieniadze a ludzkie zycie nic nie znaczy - tzw polityka ...
Ostatnio edytowane przez AYALA : 09.01.2012 o godz. 00:16.
AYALA
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AYALA
Znajdź inne posty napisane przez AYALA