Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18350
Stary 08.01.2012, 23:57
Jeśli mamy serio rozmawiać o historii, nie możemy przeinaczać faktów. Możemy się spierać o ich znaczenie, możemy je różnie interpretować, ale nie możemy twierdzić, że Kolumb pływał parostatkiem, Kopernik był kobietą, a Legia ma 9 tytułów mistrza Polski. Rozumiałbym, gdyby 0 22 utrzymywał, że Legia powinna mieć 9 tytułów - i dyskutowałbym z nim, bo w 93 ukarano ich słusznie (choć zbyt łagodnie). Ale wg 022 Legia ma 9 tytułów - a to fałsz. I teraz: z pełną odpowiedzialnością, mając na uwadze całą działalność 022, przepełnioną frustracją i kompleksami wobec mojego klubu - i zapewne innych, bardziej od Legii utytułowanych - tak go właśnie określam: fałszerzem.
Odpowiedz cytując