ziuk_NYC napisał(a):

|
nie umiesz prostaku kulturalnie odpisac to nie pisz wcale bo smiac sie chce jak sie czyta takich osobnikow, przeczytales prosty czlowieku wogole ten artykul za rzucasz miesem ?
|
Jak żyjesz w tym NY to sobie przemyśl dlaczego do tego rozliczenia przyjęto okres od 2006.
Wiem że nie skumasz to podpowiem skrótem i sobie rozszyfruj, LB i późniejszy KF. W USA dobrze wiecie co to LB. Pewnie lokaty i środki z rachunków inwestycyjnych wcześniej wyglądały korzystniej?
Nie bronię Owsiaka bo nie ma czego, ale uwalanie jednej z ostatnich fajnych inicjatyw, wylewanie na niej wiadra pomyj uważam za żenujące.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.