Wyświetl pojedynczy post
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#416
Stary 08.01.2012, 23:52
ziuk_NYC napisał(a):Wyświetl post
nie umiesz prostaku kulturalnie odpisac to nie pisz wcale bo smiac sie chce jak sie czyta takich osobnikow, przeczytales prosty czlowieku wogole ten artykul za rzucasz miesem ?
Jak żyjesz w tym NY to sobie przemyśl dlaczego do tego rozliczenia przyjęto okres od 2006.

Wiem że nie skumasz to podpowiem skrótem i sobie rozszyfruj, LB i późniejszy KF. W USA dobrze wiecie co to LB. Pewnie lokaty i środki z rachunków inwestycyjnych wcześniej wyglądały korzystniej?

Nie bronię Owsiaka bo nie ma czego, ale uwalanie jednej z ostatnich fajnych inicjatyw, wylewanie na niej wiadra pomyj uważam za żenujące.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując