Wit.Ek. napisał(a):

W jakiej sytuacji finansowej jest Standard ?
Czym dla nich jest okienko transferowe?
Szansą na łatanie dziur w budżecie nawet kosztem poziomu sportowego drużyny
czy może
szansą na wzmocnienie drużyny ponieważ mają na to gotówkę?
|
Raczej nie powinni łatać dziur w budżecie, bo za ostatnie okienko są pewnie z 15-20mln euro do przodu.