Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 08.01.2012, 23:50
Wit.Ek. napisał(a):Wyświetl post
W jakiej sytuacji finansowej jest Standard ?
Czym dla nich jest okienko transferowe?
Szansą na łatanie dziur w budżecie nawet kosztem poziomu sportowego drużyny
czy może
szansą na wzmocnienie drużyny ponieważ mają na to gotówkę?
Raczej nie powinni łatać dziur w budżecie, bo za ostatnie okienko są pewnie z 15-20mln euro do przodu.
Odpowiedz cytując