|
flamengista, ciężko się z Tobą zgodzić.
Niby logiczne, że idzie tam gdzie więcej płacą, ale żeby w wieku 22 lat i to do Korei? Jakie ma perspektywy na późniejszy transfer do lepszego klubu stamtąd? I rozumiem, że japońska liga może być lepsza od naszej, ale koreańska? I to biorąc poprawkę na to, że ta oferta z koreańskiej w ogóle jest, podobnie jest z naszą propozycją.
Z resztą się zgadzam, styczeń zaczęliśmy spokojnie, poprzednie okienko i zapowiedzi Valckxa każą nam oczekiwać transferów, ale nie rewolucji. Może nie last minute, ale raczej później, niż szybciej.
|