Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15049
Stary 08.01.2012, 22:46
Panowie, wszystko fajnie ale za obrzucanie się wyzwiskami są karteczki.

Z resztą wy tu sobie o pierdółkach, a robi się naprawdę nieciekawie:

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/szef...wiadomosc.html

generalnie powiało grozą. Zaczyna to przypominać Irak.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo