Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Keczup
Member
Od: 01.2012
Offline
#
24775
08.01.2012, 22:02
osobiscie kupuje po 20 zeta.......... ale jak kupuje hurtowo np 20 sztuk to sie targuje
Keczup
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Keczup
Znajdź inne posty napisane przez Keczup