Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15047
Stary 08.01.2012, 21:46
gosc2332 napisał(a):Wyświetl post
Ja towarzyszu słucham tylko moich Panów z Moskwy, Berlina i Tel Avivu, a oni mi nakazali pisać w tym prowincjonalnym języku
To się musicie towarzyszu lepiej postarać, bo z daleka czuć propagandą. A to wywołuje efekt przeciwny zamierzonemu.
Hej Nasz TS !!