gosc2332 napisał(a):

|
Ja towarzyszu słucham tylko moich Panów z Moskwy, Berlina i Tel Avivu, a oni mi nakazali pisać w tym prowincjonalnym języku
|
To się musicie towarzyszu lepiej postarać, bo z daleka czuć propagandą. A to wywołuje efekt przeciwny zamierzonemu.