|
Drodzy koledzy Legioniści: roztaczany był nad wami parawan ochronny, z uwagi na wkład w merytoryczną dyskusję na tym forum.
Teraz wdajecie się w pyskówkę, a poziom dyskusji spada na łeb, na szyję. Przypominam więc uprzejmie, że jesteście w gościach. Tak więc z mojej strony o parawanie możecie zapomnieć. Męczą mnie już te wasze wyskoki.
Generalnie co wolno wojewodzie, to nie tobie... kasztelanie. Więc o ile za "idiotę" kibic Wisły dostanie defaultowo żółtą kartkę i 1 pkt, to Wy wylecicie z 10-dniowym banem. A w razie recydywy - dożywotnio. Mam nadzieję, że zaspokoiłem waszą ciekawość.
PS. Acha, jeszcze jedno. Powód zaangażowania Wiślaków w tą żenującą dyskusję jest oczywisty: nuda. Moim zdaniem w tym wątku nic ciekawego się nie dzieje. A nie może dziać, bo ekstraklasa nie gra. Warto się więc zastanowić na zamknięciu na pewien czas tego wątka. A dyskusję przenieść do tematu o transferach w ekstraklasie - przecież jest okienko.
Ostatnio edytowane przez flamengista : 08.01.2012 o godz. 21:50.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|