Drozd napisał(a):

|
Już nie długo, już nie długo. Ale okazujcie towarzyszu wierność to może nie będzie źle. Tylko nie piszcie już tym prowincjonalnym językiem, uczcie się odpowiedniejszego, rozumiecie towarzyszu ...
|
Ja towarzyszu słucham tylko moich Panów z Moskwy, Berlina i Tel Avivu, a oni mi nakazali pisać w tym prowincjonalnym języku