Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#410
Stary 08.01.2012, 20:48
Pomijając zupełnie aspekty polityczne - proponuję odpuścić sobie WOŚP i rzucić coś na działające cały rok, a nie od święta fundacje charytatywne. One nie wydają lwiej części dochodów na koncerty i marketing, więc więcej z waszej każdej złotówki pójdzie na to, na co ma pójść. Takich organizacji, nie tak głośnych, ale zbierających więcej pieniędzy i lepiej je wykorzystujących jest mnóstwo. Nie idźcie na łatwiznę.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
Odpowiedz cytując