Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15041
Stary 08.01.2012, 19:44
Co za beton .

"Nie ląduje sie w takich warunkach pogodowych , nie podchodzi sie w takich warunkach do lądowania, nie wysuwa sie podwozia ,tylko czym prędzej się stamtąd oddalam na inne lotnisko ,rozumiesz to?

Najwyraźniej, na wieży w Smoleńsku i w Moskwie tego nie rozumieli. Za to bardzo im zależało żeby sprowadzić samolot na 100 m. A rzeczywiście na kilkanascie metrów w dodatku obok pasa. Od tego już bardzo niedaleko do dobijania rannych.

A to że pilot Kaczyńskiego dostał od Tuska zakaz lądowania w Tibilisi, tylko dowodzi faktu że cudak bardziej pilnuje interesów Moskwy niż polskich. Twoim zdaniem lądowanie 150 km od Tibilisi i jazda samochodami przez ogarniety wojną kraj była bezpieczniejsza niż lądowanie od razu na miejscu? Pewnie tak bo czego się można spodziewać .

gosc2332 napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście, że przepraszam, nie tylko co wieczór ale i co ranek.A przed jedzeniem odmawiamy z rodziną modlitwę i dziękujemy wujkowi Władkowi, że pozwolił aby w Polsce tyle pożywienia można było w sklepach kupić, i dziękujemy przez swojego podnóżka Tuska nie zabrał nam wszystkich pieniędzy, i jeszcze mamy na jedzenie.
Już nie długo, już nie długo. Ale okazujcie towarzyszu wierność to może nie będzie źle. Tylko nie piszcie już tym prowincjonalnym językiem, uczcie się odpowiedniejszego, rozumiecie towarzyszu ...
Ostatnio edytowane przez Drozd : 08.01.2012 o godz. 19:59.
Hej Nasz TS !!