Co za beton

.
"Nie ląduje sie w takich warunkach pogodowych , nie podchodzi sie w takich warunkach do lądowania, nie wysuwa sie podwozia ,tylko czym prędzej się stamtąd oddalam na inne lotnisko ,rozumiesz to?
Najwyraźniej, na wieży w Smoleńsku i w Moskwie tego nie rozumieli. Za to bardzo im zależało żeby sprowadzić samolot na 100 m. A rzeczywiście na kilkanascie metrów w dodatku obok pasa. Od tego już bardzo niedaleko do dobijania rannych.
A to że pilot Kaczyńskiego dostał od Tuska zakaz lądowania w Tibilisi, tylko dowodzi faktu że cudak bardziej pilnuje interesów Moskwy niż polskich. Twoim zdaniem lądowanie 150 km od Tibilisi i jazda samochodami przez ogarniety wojną kraj była bezpieczniejsza niż lądowanie od razu na miejscu? Pewnie tak bo czego się można spodziewać

.
gosc2332 napisał(a):

|
Oczywiście, że przepraszam, nie tylko co wieczór ale i co ranek.A przed jedzeniem odmawiamy z rodziną modlitwę i dziękujemy wujkowi Władkowi, że pozwolił aby w Polsce tyle pożywienia można było w sklepach kupić, i dziękujemy przez swojego podnóżka Tuska nie zabrał nam wszystkich pieniędzy, i jeszcze mamy na jedzenie.
|
Już nie długo, już nie długo. Ale okazujcie towarzyszu wierność to może nie będzie źle. Tylko nie piszcie już tym prowincjonalnym językiem, uczcie się odpowiedniejszego, rozumiecie towarzyszu ...