Wyświetl pojedynczy post
gosc2332
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15040
Stary 08.01.2012, 19:35
Drozd napisał(a):Wyświetl post
I kto tu jest fanatykiem i sekciarzem. A przepraszasz co wieczór za Jedwabne? Jeżeli nie to wstydź się.
Oczywiście, że przepraszam, nie tylko co wieczór ale i co ranek.A przed jedzeniem odmawiamy z rodziną modlitwę i dziękujemy wujkowi Władkowi, że pozwolił aby w Polsce tyle pożywienia można było w sklepach kupić, i dziękujemy przez swojego podnóżka Tuska nie zabrał nam wszystkich pieniędzy, i jeszcze mamy na jedzenie.
Ostatnio edytowane przez gosc2332 : 08.01.2012 o godz. 19:43.