Drozd napisał(a):

I kto tu jest fanatykiem i sekciarzem. A przepraszasz co wieczór za Jedwabne? Jeżeli nie to wstydź się.
|
Oczywiście, że przepraszam, nie tylko co wieczór ale i co ranek.A przed jedzeniem odmawiamy z rodziną modlitwę i dziękujemy wujkowi Władkowi, że pozwolił aby w Polsce tyle pożywienia można było w sklepach kupić, i dziękujemy przez swojego podnóżka Tuska nie zabrał nam wszystkich pieniędzy, i jeszcze mamy na jedzenie.