Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53535
Stary 08.01.2012, 15:35
Jeśli, jeżeli ... Biton będzie u nas za 1,5 melona a odejdzie za 3 melony ...to co dalej nas nie stać na dobry interes, pytanie retoryczne, bo i tak decyzje podejmie Pan Cupiał, a nie żaden "dobrze poinformowany" użytkownik tego portalu. I tak tę kalkulację potencjalnego zysku i ryzyka straty przeprowadzi boss i śmieszą mnie ci co już na 100 % teraz wszystko wiedzą .
Odpowiedz cytując