Wyświetl pojedynczy post
Sancezz
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53534
Stary 08.01.2012, 14:53
Jestem zdania, że nie powinniśmy wykupywać Bitona, bo nas po prostu na taki transfer nie stać. Powinno się niezwłocznie przedłużyć kontrakty z Pareiko i Sobolem. Jeżeli naprawdę są prowadzone rozmowy w sprawie Deleva, to musimy go mieć. I w tym okienku jest dwóch wartościowy napastników, którzy nie przedłużyli kontraktów i są do wzięcia za darmo - Krisztian Nemeth i król strzelców ligi fińskiej Timo Furuholm (którym rzekomo interesują się ci po drugiej stronie błoń)
Ostatnio edytowane przez Sancezz : 08.01.2012 o godz. 15:03.
Odpowiedz cytując