Jestem zdania, że nie powinniśmy wykupywać Bitona, bo nas po prostu na taki transfer nie stać. Powinno się niezwłocznie przedłużyć kontrakty z Pareiko i Sobolem. Jeżeli naprawdę są prowadzone rozmowy w sprawie Deleva, to musimy go mieć. I w tym okienku jest dwóch wartościowy napastników, którzy nie przedłużyli kontraktów i są do wzięcia za darmo - Krisztian Nemeth i król strzelców ligi fińskiej
Timo Furuholm (którym rzekomo interesują się ci po drugiej stronie błoń)