Wyświetl pojedynczy post
prezes85
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53533
Stary 08.01.2012, 14:13
Incognito2192 napisał(a):Wyświetl post
Prezes85, z tymi solidnymi starszymi obrońcami to może być tak samo jak z Żewłakiem albo tak samo jak z Kew, który na papierze lepiej od Żewłaka wyglądał
nie trzeba podpisywać kontraktu na 2 lata, można na rok
Odpowiedz cytując