Wyświetl pojedynczy post
prezes85
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53531
Stary 08.01.2012, 12:27
Moim zdaniem nam jest potrzebnych 14-16 porządnych piłkarzy, a nie 22 dziadowskich.
Dlatego ciesze się iż kończą się kontrakty zawodnikom słabym.
Ja bym wykupił Bitona i zakupił Deleva oraz przedłużył kontrakt z Pareiko i Sobolewskim. Do tego wyciągnąć jakichś solidnych starszych obrońców za darmo (takich Żewłakowów co roku jest paru do wzięcia) i mamy dobry zespół.
Odpowiedz cytując