|
Moim zdaniem nam jest potrzebnych 14-16 porządnych piłkarzy, a nie 22 dziadowskich.
Dlatego ciesze się iż kończą się kontrakty zawodnikom słabym.
Ja bym wykupił Bitona i zakupił Deleva oraz przedłużył kontrakt z Pareiko i Sobolewskim. Do tego wyciągnąć jakichś solidnych starszych obrońców za darmo (takich Żewłakowów co roku jest paru do wzięcia) i mamy dobry zespół.
|