skeba napisał(a):

Niech mi ktoś przypomni ile snajper Boguski ma bramek ? Proszę mi nie mówić o kontuzji. Jego setki w meczach ligowych, Pucharze Polski - przecież to kpina. Nie trafiał z 5 metrów, mając przed sobą tylko bramkarza.
To jest zawodnik na miarę klubu Arka Gdynia, Pogoń Szczecin - nie Mistrza Polski, z calym szacunkiem. Kiedyś ogarniał w miarę, dzisiaj jest lipa
|
Kirm nie trafiał z 5 metrów na pustą bramkę a grał cały czas. Kiedy Boguski miał te setki jak pierwszy mecz zagrał za Śląskiem? Tak się znasz widzę że szkoda dyskutować. Kiedyś to w sześciu meczach w kadrze strzelił trzy bramki, a w Wiśle gdyby nie on mielibyśmy figę a nie mistrzostwo. Dlatego buraki z Legii go załatwili. Żeby dobrze grac w piłkę nie wystarczy tylko szybko biegać. Ale żeby dostrzec zalety inteligentnego grajka samemu trzeba wiedzieć o co chodzi.
ps. Co znaczy prosze mi nie mówić o kontuzji? Wypierasz rzeczywistość?