Proud napisał(a):

Jakby był ideałem to grałby razem z Messim w ataku Barcelony.
Ja nie napisałem, że jest ideałem. Jednak na pewno jest więcej wart niż za Niego daliśmy. To chciałem ukazać.
Ludzie zejdźcie na ziemię.
|
Nie ma co się oszukiwać, że gdyby był to materiał na piłkarza wysokich lotów to Wisła by go nie sprowadziła, bo zgłosiłby się ktoś z mocniejszej ligi. Nie ujmuję Meliksonowi i się cieszę, że trafił do Wisły, bo dał nową jakość ale trzeba przyznać, że talenty i bardzo dobrzy piłkarze to do polskiej ligi nie trafiają, bo nie jesteśmy jeszcze konkurencyjni.