Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53530
Stary 08.01.2012, 12:03
Proud napisał(a):Wyświetl post
Jakby był ideałem to grałby razem z Messim w ataku Barcelony.
Ja nie napisałem, że jest ideałem. Jednak na pewno jest więcej wart niż za Niego daliśmy. To chciałem ukazać.
Ludzie zejdźcie na ziemię.
Nie ma co się oszukiwać, że gdyby był to materiał na piłkarza wysokich lotów to Wisła by go nie sprowadziła, bo zgłosiłby się ktoś z mocniejszej ligi. Nie ujmuję Meliksonowi i się cieszę, że trafił do Wisły, bo dał nową jakość ale trzeba przyznać, że talenty i bardzo dobrzy piłkarze to do polskiej ligi nie trafiają, bo nie jesteśmy jeszcze konkurencyjni.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując