Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53523
Stary 08.01.2012, 00:26
Jak was czytam, że Meliksona APOEL czapką nakrył i że jest dobry tylko na naszą ligę to mi się chce...no właśnie, śmiać czy płakać? Piłka to gra zespołowa i sam Melikson nie będzie nam wygrywał meczu z drużyną, która teraz wyszła z grupy LM, dajcie spokój. Cała Wisła była tylko tłem dla APOELu, ale być może gdyby wtedy było w składzie 6 graczy z umiejętnościami i potencjałem Meliksona, to gra wyglądałaby inaczej.
Odpowiedz cytując