|
Jak was czytam, że Meliksona APOEL czapką nakrył i że jest dobry tylko na naszą ligę to mi się chce...no właśnie, śmiać czy płakać? Piłka to gra zespołowa i sam Melikson nie będzie nam wygrywał meczu z drużyną, która teraz wyszła z grupy LM, dajcie spokój. Cała Wisła była tylko tłem dla APOELu, ale być może gdyby wtedy było w składzie 6 graczy z umiejętnościami i potencjałem Meliksona, to gra wyglądałaby inaczej.
|