anthony09 napisał(a):

Wszystko pięknie ładnie ale Melikson też ma swoje defekty, nie jest istotą idealną w każdym calu ...
Pięknie ładnie potrafi kiwnąć, podać ale strzelić to już za bardzo to nie umie ( zaraz polecą komcie od obrońców pewnie ...). Gra na wyższym poziomie(mecz z Apoelem) całkowicie uwydatniają, iż Maor wcale nie jest ideałem, jest doskonały na polską, drewnianą ligę, gdzie gra się siłowo a nie technicznie. Nie zmierzam do deprecjonowania jego umiejętności, lecz do ukazania że gdyby był lepszy to nie byłoby go u nas za taką kwotę, czy też w ogóle.
Delev wcale też taki cudowny na youtube nie jest, już Świeczok ładniejsze bramy strzelał. Ja się w kwestii jego wolę ostrożnie wypowiadać ale nie ulega wątpliwości, że ten chłopak w porównaniu do Kirma (super woodhero) będzie naszą nadzieją na pożegnanie tego wszystko umiejącego s.......ić zawodnika ...
|
Jakby był ideałem to grałby razem z Messim w ataku Barcelony.
Ja nie napisałem, że jest ideałem. Jednak na pewno jest więcej wart niż za Niego daliśmy. To chciałem ukazać.
Ludzie zejdźcie na ziemię.