Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53521
Stary 07.01.2012, 23:32
anthony09 napisał(a):Wyświetl post
Wszystko pięknie ładnie ale Melikson też ma swoje defekty, nie jest istotą idealną w każdym calu ...
Pięknie ładnie potrafi kiwnąć, podać ale strzelić to już za bardzo to nie umie ( zaraz polecą komcie od obrońców pewnie ...). Gra na wyższym poziomie(mecz z Apoelem) całkowicie uwydatniają, iż Maor wcale nie jest ideałem, jest doskonały na polską, drewnianą ligę, gdzie gra się siłowo a nie technicznie. Nie zmierzam do deprecjonowania jego umiejętności, lecz do ukazania że gdyby był lepszy to nie byłoby go u nas za taką kwotę, czy też w ogóle.
Delev wcale też taki cudowny na youtube nie jest, już Świeczok ładniejsze bramy strzelał. Ja się w kwestii jego wolę ostrożnie wypowiadać ale nie ulega wątpliwości, że ten chłopak w porównaniu do Kirma (super woodhero) będzie naszą nadzieją na pożegnanie tego wszystko umiejącego s.......ić zawodnika ...
Jakby był ideałem to grałby razem z Messim w ataku Barcelony.
Ja nie napisałem, że jest ideałem. Jednak na pewno jest więcej wart niż za Niego daliśmy. To chciałem ukazać.
Ludzie zejdźcie na ziemię.
Ostatnio edytowane przez Proud : 07.01.2012 o godz. 23:34.
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli


Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.


Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując