Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Don Donson
Senior Member
Od: 05.2011
Offline
#
24767
07.01.2012, 23:22
Niekonik
napisał(a):
Witam... jestem na kupnie subwoofera do pokoju okolo 25 m2, co polca wislaccy audiofile, albo melomani
]
A moze ktos ma do sprzedania swoj sprzet poniewaz go nie uzywa
?
Ja polecam KEF C4 - super sprzęt zarówno do muzy jak i do filmów, pełna sterowalność w zakresie basu i głośności.
Ponadto sam wyłącza się w tryb czuwania.
Kozak, naprawdę.
PS:(...)Skąd ta lojalność?
Kamil Kosowski: "To jest lojalność wobec herbu, wobec kibiców, nie wobec właściciela."
"de oppresso liber"
Don Donson
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Don Donson
Znajdź inne posty napisane przez Don Donson