westersyl napisał(a):

Z dużym prawdopodobieństwem dla niego oprócz kwoty transfer to jest wykładnikiem klasy zawodnika. Wisła musi wygrać rywalizację z jakąś potęgą.
.
|
Nie wiem co to za rodzaj dyskusji prezentujesz, ale skoro wiesz co i jak myślę, to po co dyskutować skoro wiesz wszystko. Tak więc wybacz ale dyskusji z tobą prowadzić nie będę, bo i o czym? Szkoda mi czasu na tego typu ”dyskusje”. Jak tak przeglądam Twoje posty to mimo że fantastyki nie lubię tak samo jak jej autorów, to Lem jednak miał chociaż w jednej rzeczy racje.
Aż się dziwie, że ktoś w ogóle smie wchodzić w dyskusje z takim mędrcem i znawcą tematów wszelakich.
Nie dzieci. Potęgi z naszej perspektywy to nie Barcelona czy Real lub United. Oni uprawiają inny sport. Potęgami są Koeln, Borussia, czy Bayern. Ogólnie wszystko co kopie się w pierwszych ligach na zachód od Odry jest silniejsze od nas finansowo i organizacyjnie. No ale komu ja to pisze jak większość tuaj Apoel na Ogórków oceniało
