Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Iskander
Member
Od: 08.2007
Offline
#
53517
07.01.2012, 22:57
Polityka transferowa powinna zmierzeć w kierunku kupowania w okienku1-2 graczy za duże pieniądze, wskakujących od razu do 11, zamiast kilku graczy, którzy niekoniecznie są wzmocnieniami.
Iskander
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Iskander
Znajdź inne posty napisane przez Iskander