Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53515
Stary 07.01.2012, 22:37
Cytat:
W Europie Melikson nie okazał się naszym zbawcą. Z Apoelem cieniutko, łatwo go pokryli. Nakryli wręcz czapką.
Ciesz się że geniusz jednego zawodnika wystarczył na przejście Litexu Łowecz i że biegali za nim w kilku z APOELEM bo koniec emocji pucharowych w LM miałbyś na początku naszej drogi w pucharach a nie do 87 na Cyprze.

Cytat:
Marszałek żenujący przykład podałeś z tymi potęgami. Chciałbyś, żeby o niego biły się Barca z City?
Z dużym prawdopodobieństwem dla niego oprócz kwoty transfer to jest wykładnikiem klasy zawodnika. Wisła musi wygrać rywalizację z jakąś potęgą.

Karierę Meliksona też prześledzona na podstawie opisu pismaków korzystających z Wikipedii.

To czy ewentualny transfer był dobry można ocenić po jakimś czasie od jego dokonania, na pewno napinanie się że piłkarz jest ogórkiem bo kosztuję 800 k a nie 1,6 mln jest żałosne. Stękanie że tak duza kwota jaką jest nie cały 1 mln euro to marny pieniądz - moim zdaniem jest komiczne. tak zachowuję się tylko ktoś kto 10 lat siedział w jaskini i jego pojęcie o realiach polskiego futbolu jest na poziome dna i wodorostów.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 07.01.2012 o godz. 23:00.
Odpowiedz cytując