Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Pienio
Junior Member
Od: 07.2007
Offline
#
53513
07.01.2012, 22:32
Marszałek żenujący przykład podałeś z tymi potęgami. Chciałbyś, żeby o niego biły się Barca z City? Przypomnij mi kto jakie kluby walczyło o Meliksona...?! no właśnie.
Pienio
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pienio
Znajdź inne posty napisane przez Pienio