Wyświetl pojedynczy post
omen69
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53499
Stary 07.01.2012, 21:31
Proszę nie powielać mitu o piłkarzach na których zarabiamy krocie. W przeciągu ostatnich 6-7 lat przewinęło się ponad 33 piłkarzy na których nic nie zarobiliśmy, oto niektórzy z nich:
Pawełek - Cleber II - Jop II - Singlar - Baszczyński - Gołoś - Cantoro - Varga - Zieńczuk - Niedzielan - Beto
Juszczyk - Issa Ba - Branco - Cikos - Dudu - Paulista - Barreto - Dawidowski - Hristov - Matusiak - Burns
Cebanu - Mijajlovic - Penksa -Svitlica - Radovanovic - Dolha - Kuzera - Kaczorowski - Kryszalowicz - Majdan

II - oznacza za drugim powrotem.
Odpowiedz cytując