Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Ciastek1
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18340
Stary 07.01.2012, 21:26
elliot_ness napisał(a):Wyświetl post
To że ktoś kupuje dobrych zawodników nie znaczy ,że będą oni dobrze grali. U nas zawiódł Sypniewski Koniarek. A w Lechu Ubipari który nie chciał przejść do Wisły i kij mu w oko.
Przede wszystkim to Wisła nie wybrała Ubiparipa gdzie opcją numer jeden był wówczas Genkow i jak widać Stan postąpił słusznie zatrudniając Bułgara a nie odwrotnie
Odpowiedz cytując