elliot_ness napisał(a):

|
To że ktoś kupuje dobrych zawodników nie znaczy ,że będą oni dobrze grali. U nas zawiódł Sypniewski Koniarek. A w Lechu Ubipari który nie chciał przejść do Wisły i kij mu w oko.
|
Przede wszystkim to Wisła nie wybrała Ubiparipa gdzie opcją numer jeden był wówczas Genkow i jak widać Stan postąpił słusznie zatrudniając Bułgara a nie odwrotnie
