Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Michal_1990
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Południowe Podlasie
Offline
#
53496
07.01.2012, 21:16
MCX
napisał(a):
Widzę, że niektórzy już są prawie pewni transferu Deleva
Cóż, jak widać niewiele wystarczy, prosty tekst, nawet bez podania linka do konkretnej strony... Czyli okno transferowe otwarte na oścież.
Pomijając już aspekty finansowe tego transferu to czy ktoś zadał sobie trud zastanowienia się po co nam kolejny skrzydłowy? Małecki, Iliev, Kirm to mało? W razie czego na boku może też zagrać Melikson czy Boguski. Wiem, że pewnie zaraz ktoś napiszę, że Kirm słaby, a Iliev stary, no ale co z tego? Mają wyrzucić ich do śmieci? Kontrakty są podpisane, a dobrze opłacani zawodnicy w kadrze więc trzeba z nich korzystać. Są pozycje, które pilniej wymagają wzmocnień.
Proszę bardzo:
http://translate.google.pl/translate...t-visla-krakov
http://translate.google.pl/translate...8826%26nt%3D13
"Nawet jeśli przegrywasz, to krótko musi trwać,
bo mistrza ten zdobywa, który potrafi grać"
Michal_1990
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Michal_1990
Znajdź inne posty napisane przez Michal_1990