Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
elliot_ness
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków
Offline
#
18339
07.01.2012, 21:15
To że ktoś kupuje dobrych zawodników nie znaczy ,że będą oni dobrze grali. U nas zawiódł Sypniewski Koniarek. A w Lechu Ubipari który nie chciał przejść do Wisły i kij mu w oko.
elliot_ness
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do elliot_ness
Znajdź inne posty napisane przez elliot_ness