|
MCX , tyle ze Kirm nic nie wnosi do druzyny w tym sezonie ,moze jedynie duze nerwy u kibicow. Iliev dla mnie jest kozakiem ,ale sil ma na 60 min. Delev o ile jest to prawda moze byc zbawieniem dla nas w ofensywie i duzy przyplyw gotowki o ile sie sprawdzi. Trzeba trzymac kciuki za ten transfer. Co okienko powinni wlasnie kupowac jednego kozaka a nie pelno szrotu.
"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych...podania ręki".
Henryk Reyman
|