|
Wielu nie pamięta , z jakiego bagna wyciągnął Wisłę Bogusław Cupiał . Teraz jego działania zmierzają do tego , aby nigdy w podobnym bagnie się juz nie znalazła . To ma być saowystarczalny podmiot , jakich dzisiaj ze świecą szukac .
Dzięki temu Wisła nie jest zależna od kaprysów nikogo . Może poza kibicami ;]
Inna sprawa że takiego Deleva z otwartymi rękami przywitałbym w zespole . Niestety nawet połowa naszej kadry nie stanowią zawodnicy na których można w przyszłości zarobic , trzeba zmienić tą tendencję .
|