Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53493
Stary 07.01.2012, 21:05
Cytat:
Mnie martwi to, że w naszej kadrze nie ma graczy, na których w przyszłości zarobimy.
Graczy trzeba kolokwialnie wyhodować, ale gdzie, jak szkółki nie ma...
Już niedługo Legia będzie zbijać ładne sumy za swych młodzików.

U nas czołowy zawodnik z Me (Brud) to strasznie niski poziom.
Można jeszcze wierzyć w Czekaja, oby on się sprawdził
Odpowiedz cytując