Cytat:
|
Mnie martwi to, że w naszej kadrze nie ma graczy, na których w przyszłości zarobimy.
|
Graczy trzeba kolokwialnie wyhodować, ale gdzie, jak szkółki nie ma...
Już niedługo Legia będzie zbijać ładne sumy za swych młodzików.
U nas czołowy zawodnik z Me (Brud) to strasznie niski poziom.
Można jeszcze wierzyć w Czekaja, oby on się sprawdził