Widzę, że niektórzy już są prawie pewni transferu Deleva

Cóż, jak widać niewiele wystarczy, prosty tekst, nawet bez podania linka do konkretnej strony... Czyli okno transferowe otwarte na oścież.
Pomijając już aspekty finansowe tego transferu to czy ktoś zadał sobie trud zastanowienia się po co nam kolejny skrzydłowy? Małecki, Iliev, Kirm to mało? W razie czego na boku może też zagrać Melikson czy Boguski. Wiem, że pewnie zaraz ktoś napiszę, że Kirm słaby, a Iliev stary, no ale co z tego? Mają wyrzucić ich do śmieci? Kontrakty są podpisane, a dobrze opłacani zawodnicy w kadrze więc trzeba z nich korzystać. Są pozycje, które pilniej wymagają wzmocnień.