Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
Od: 07.2006
Offline
#
53486
07.01.2012, 20:48
za tego Deleva jeszcze pól rok temu chcieli 2,5 mln € od Koloni i od Wołg Nowogorodi.Może teraz trooooszke zeszli z ceny
http://sofiaecho.com/2011/05/19/1092...arian-football
Co do majątku Bogusia to ...nieładnie komuś zagladac do portfela
Ostatnio edytowane przez AYALA : 07.01.2012 o godz. 20:57.
AYALA
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AYALA
Znajdź inne posty napisane przez AYALA